środa, 8 maja 2013

Chelsea VS Tottenham

Dzisiejszy dzień to prawdziwe starcie w derbach, dla Chelsea to najważniejszy mecz w sezonie, ważniejszy od finału ligi europy. Tottenham też stawia wszystko na wygraną, więc czeka nas widowisko.

Pierwsza Połowa:
Chelsea od razu przechodzi do ataku, już w pierwszych sekundach Chelsea stwarza zagrożenie w polu karnym Kogutów. W następnych minutach Ivanovic znakomicie dogrywa do Juana Maty, ale sędzia odgwizduję spalonego-błędna decyzja. Od razu możemy zauważyć, że Fernando Torres gra bez maski. W 6 minucie Juan Mata oddaje strzał, ale niestety piłka przelatuje ponad bramką. W 7 minucie odpowiada Tottenham i Tom Huddlestone oddaje strzał na bramkę Petra Cecha, ale bramkarz gospodarzy broni. W 10 minucie pada gol z rzutu rożnego po dośrodkowaniu Maty, Oscar trafia do bramki. Po 20 minutach gry Chelsea zdominowała boisko i całkowicie wyłączyła z gry Gareth Bale. W okolicach 26 minuty Adebayor fenomenalnym lobem pokonuje Petra Cecha. Po golu Tottenhamu mecz stał się bardziej wyrównany. W 36 minucie Adebayor stwarza kolejną niebezpieczną sytuację, ale nie czysto trafia w piłkę. w 38 minucie gola na 2;1 zdobywa Ramires! W 42 minucie z numerem 28 Walker oddaje strzał obok bramki Cecha. Pod koniec pierwszej połowy bramka Kogutów jest dosłownie bombardowana.

Druga Połowa:

Już w pierwszych minutach drugiej połowy Chelsea wywalczyła rzut rożny, a zaraz potem Tottenham, ale bez większego zagrożenia. Do 55 minuty Chelsea dominuję na boisku, ale po 55 minucie Tottenham przycisnął gospodarzy. W 60 minucie Ramires niebezpiecznie przewrócił się w polu karnym Tottenhamu, ale na szczęście nic mu się nie stało. 80 minuta i Tottenham wyrównuje Sigrudson. Po 80 minucie zaczęła się wymiana ciosów. Do końca meczu trwała wymiana ciosów, równa walka obu drużyn, bardzo wyrównany mecz oraz piękna gra fair-play.

Chelsea Londyn 2-2 Tottenham Hotspur

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz