sobota, 11 maja 2013

Dramatyczny mecz. Lampard Rekordzistą The Blues

Cóż to był z mecz na Villa Park, w pierwszej połowię Aston Villa dosłownie jakby zamieniło sie umiejętnościami z Chelsea i to oni dominowali na boisku, przez nerwowość Ramiresa musieliśmy grać w 10, ale jeszcze przed tym drużna z Villa Park przejęła prowadzenie po golu Chris Benteke w 15 minucie. W drugiej połowie Chelsea zaczęła grać z czasem swój mecz, a zwłaszcza po tym, jak czerwoną kartkę otrzymał strzelec gola, a kilka chwil po tym zdarzeniu bramkę wyrównującą na 1;1 strzelił Lampard i w tym momencie wyrównał rekord Bobbiego Tamblinga. Piłkarze Aston Villi nie poddawali się do samego końca, ale Chelsea ma w drużynie takiego zawodnika, jak Super Frankie Lampard, który zdobył bramkę na 2:1 i w ten sposób wyprzedził Bobbiego Tamblina i ma na swoim koncie 203 gole!

Niestety w trakcie meczu poważnych kontuzji doznali: John Terry oraz Eden Hazard ich występ w ostatniej kolejce Premier League oraz Finale Ligi Europy stoją pod znakiem zapytania.